Odkvapová hrana - poškodenie fasádnych prvkov

Retro je v móde. Ukáž mi architekta, ktorý ti vie urobiť takúto vintage stenu. No a ja ti ju dám v cene strechy!

Fušérsky urobené úžlabie

A čo si mačka, že kukáš na strechu zhora? Keby si vedel, aké veci sa dejú v tom treťom svete, netrápila by ťa nejaká fuga.

Hrebeň - použitie nevhodného krycieho pásu pod hrebenáče

Neni umenie nalepiť to rovno. Umenie je predať to. A v tom som fakt dobrý!

Nesprávny prestup cez fóliu - možnosť zatekania

Takto... pome ďalej, toto sa stáva.

Lemovanie komína WAKAFLEXOM - chybná montáž

Jáj, vy ste chceli šikmú strechu, ja že šikmo nalepiť.

Hrebeň - neodborná montáž ukončenia hrebeňa

Ale veď to je tak vysoko že na to ani neuvidíš. Klídek, dám ti ako bonus firemné tričko, dohoda?

Konštrukčná šírka - rozmeranie strechy

Pozrite sa, ako zblízka sa musíte pozerať aby ste videli, že to nesedí. To si nikdo nevšimne...

Strecha bez bločkov a bez záruky

Strecha je ako svadba. Ženíš sa len raz alebo dva… tri… štyrikrát. No a so strechou je to tiež tak. Keď sa nám zadarí, bude dobre. Keď nie, tiež bude dobre, lebo ti nezdvihneme telefón. Nie sme predsa nejaký Bramac, že? Ale nepredbiehajme, najdôležitejšie, čo potrebuješ vedieť je, že:

JEDINE MY TI ZROBÍME STRECHU PODĽA TVOJICH SNOV!

Čo ti ponúkame

  • Totál špička materiály za super cenu. Síce z rôznych zdrojov, niektoré sú pochybné… ale poznáš to – cena rozhoduje! Hovorí sa, že základné pravidlo každého biznisu je “lacno nakúp - draho predaj!” Toto u nás neplatí. U nás platí, že “lacno nakúp a predaj tak, aby si mysleli že je to lacné!” A vieš prečo je to takto lepšie? Lebo to kúpiš!
  • Nevravím, že nemáme nič z Bramacu, škridle budú, to hej. Tvoja strecha bude vyzerať ako originál od Bramacu, ale uznaj… načo sú ti od nich všetky tie doplnky, zbytočne to predražuje veci. Keď niečo rupne, máme záruku!
  • Dvojročná európska záruka! Nie sme predsa Bramac, aby sme ti dávali záruku 15 rokov! Veď to už naša firma ani nebude existovať. Možno si otvorím reštiku, keď už som ten vyučený kuchár-časník.
  • Najlepšie strešné doplnky! Máme najširšiu ponuku na svete za cenu ako pre vlastného brata! Doplnky na strechu pozháňame odkiaľ to pôjde, niečo z Poľska, niečo od suseda… a nejako to pozohýbame tak, aby to sedelo na každú strechu.
  • Reklamáciu uznávame! Reklamovať je dôležité. Ja reklamujem na bilboarde na hlavnej. Krásny je, velkými písmenami že Fušer, strechy a ostatné veci. A je tam super fotka, ktorú som stiahol Bramacu z internetu.
  • Kvalitní pokrytci pre tvoju strechu! Všetci moji ľudia, obaja bratranci aj všetci ostatní, sú dokonale zaškolení pokrytci, sám som ich naučil všetko, čo o pokrývaní viem. No a niektori sa aj neboja výšok, čo je veľmo dobré, keď robíš strechu.